KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12833023
nr 1283 3023
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 40/75. Motivet: 43x62 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:10:15
21/10 18:02:06
21 okt
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies